Ogłaszamy konkurs

Data: 05.03.2024 r., godz. 17.48    139
Zapraszamy dzieci i ich rodziny do udziału w konkursie plastycznym pt.,,Koszulka PRAWDZIWEGO bohatera"

OGŁASZAMY KONKURS!

Zapraszamy dzieci i ich rodziny do udziału

w konkursie plastycznym pt.

„Koszulka PRAWDZIWEGO bohatera”

4162.png (16 KB)

W związku z zadaniem edukacyjnym pt. „Wiem, czuję, rozumiem – wychowanie do wartości”, które realizuje nasze przedszkole w roku szkolnym 2023/2024 ogłaszamy konkurs plastyczny pt. „Koszulka PRAWDZIWEGO bohatera”. Zadaniem uczestników konkursu będzie ozdobienie koszulki w taki sposób by jednoznacznie prezentowała lub kojarzyła się ze znaną osobą ze świata nauki/sztuki/kultury/sportu, która jest warta naśladowania. Technika pracy dowolna. Podpisane koszulki prosimy dostarczyć do wychowawców grup do 27 marca. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się po świętach wielkanocnych. Na uczestników konkursu czekają dyplomy i nagrody. Zapraszamy!

Organizator konkursu:

Przedszkole Samorządowe pod „Wesołym Ekoludkiem” w Dręszewie