Wielka zbiórka monet

Data: 02.11.2022 r., godz. 16.27    309
Zapraszamy do udziału w ...

Zapraszamy do udziału w XXIII edycji wielkiej zbiórki monet pt. Góra grosza organizownej przez Towarzystwo Nasz Dom.  Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazują Pańśtwo środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji oraz usamodzielnienia się. Zbieramy monety nieuszkodzone i posegregowane według nominałów; 1 gr, 2 gr, 5 gr, 10 gr, 20 gr, 50 gr, 1 zł, 2 zł, 5 zł. Słoiki znajdują się na parterze budynku, przy głównym wejściu do przedszkola.

Góra grosza nowa edycja.jpg (483 KB)

Do tej pory Towarzystwo Nasz Dom zorganizowało:

• Akcję Ubrania od serca, która obdarowała ponad 1500 dzieci voucherami do sklepu odzieżowego.
• Programy stypendialne dla ponad 100 dzieci w ramach wyrównania szans edukacyjnych i rozwijania pasji.
• Wsparcie psychologiczne, warsztaty, konsultacje i terapie dla dzieci i opiekunów w Warszawie, Słupsku i Wrocławiu. Pomogły ponad 1000 dzieci.
• Całodobową, specjalistyczną opiekę dla ponad 100 dzieci w Domach dla Dzieci w Mrągowie, Przemyślu, Wrocławiu i Krakowie.

Więcej informacji tutaj